logo

شرکت تام تلکام

گروه فناوري اطلاعات و ارتباطات تام تلکام. پيشرو در زمينه تکنولوژي هاي روز شبکه
info@tamtelecom.ir
تلفن : 40227951-021
فکس: 40227952-021
 

بهینه سازی و ارتقای شبکه

طی سال های گذشته با توسعه روز افزون فناوری اطلاعات، این صنعت در ابعاد وسیع و اشکال مختلف در زندگی انسان حضور یافته و امکانات مفید و بسیار این صنعت نیازهای جدیدی در پیش روی کاربران قرار داده است. یکی از مهمترین عوامل توسعه این صنعت، ظهور و گسترش شبکه های کامپیوتری است. همانطور که شبکه ها شریان حیاتی کلیه سیستم های پردازش اطلاعات را تشکیل می دهند، در عین حال پیاده سازی آنها مستلزم زیر ساخت های مناسب و کارآمدی می باشد.خدمات شبکه شرکت تام تلکام در زمینه راه اندازی انواع شبکه های کامپیوتری، کلیه مراحل پروژه، شامل امکان سنجی و ارائه طرح تا اجرا و نظارت بر اجرای بخش های مختلف شبکه را شامل گشته و بهینه سازی پروژه های درحال اجرا یا اجرا شده را نیز در بر می گیرد.دانش تخصصی کارشناسان شرکت ما، مشتریان را حتی قبل از تصمیم گیری در مورد نیازشان یاری می دهد. ارائه مشاوره صادقانه و تخصصی خدمتی است که کارفرما را در تمامی مراحل هدایت می نماید. واحد پروژه های شرکت تام تلکام با بهره گیری از کادر فنی متخصص و با دانش فنی آکادمیک و تجربه های کسب شده طی اجرای پروژه های متعدد، قادر به طراحی و راه اندازی شبکه های بزرگ با استانداردهای معتبر می باشد.

بهینه سازی شبکه های موجود و ارائه راهکار جهت افزایش کیفیت و پهنای باند یکی از مشکلات بزرگ سازمانها در شبکه های قدیمی و غیر استاندارد می باشد. این شبکه ها که عمدتا توسط نیروهای غیر متخصص اجرا گردیده علاوه بر دارابودن مشکلات به دلیل عدم انطباق با استانداردهای طراحی و اجرا، خود مانند سدی در برابر توسعه شبکه می باشند. یکی از خدماتی که  شرکت تام تلکام به مشتریان خود ارائه می نماید علاوه بر کشف نقاط بحرانی شبکه موجود و اقدام به رفع این مشکلات ، اقدام به استاندارد سازی بستر موجود با استفاده از تجهیزات شبکه موجود ، مستند سازی و ارائه راهکارها برای استفاده بهینه از این شبکه است. همچنین در مورد شبکه های بی سیم، خطوط استیجاری (Leased Line) ،فیبر نوری و … نیز برای بهبود استفاده و بالابردن پهنای باند و کارایی از تکنیکهای QOS ، فشرده سازی و یا تکنولوژیهایی نظیر GPON استفاده می شود.

از خدمات دیگری که میتواند کمک شایانی به سازمانها نماید، کشف نقاط حساس و بحرانی به همراه آسیب پذیری های شبکه ی موجود و اقدام به مرتفع نمودن موارد مشاهده شده و اقدام به ایمن سازی و بهینه سازی شبکه بر اساس استانداردهای تعریف گردیده میباشد.

شرکت تام تلکام با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و ارائه راهکارهای متنوع براساس استفاده از تجهیزات شرکت های ممعتبر نظیر فورتی نت، جونیپر ،سیسکو، میکروتیک و … امکان ارائه مشاوره و طراحی به جهت ایمن سازی و بهینه سازی شبکه را به مشتریان ارائه می نماید.