logo

شرکت تام تلکام

گروه فناوري اطلاعات و ارتباطات تام تلکام. پيشرو در زمينه تکنولوژي هاي روز شبکه
info@tamtelecom.ir
تلفن : 40227951-021
فکس: 40227952-021
 

خرید تجهیزات

تام تلکام تامین کننده  انواع تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه از جمله کابلهای مسی، فیبرنوری، انواع ترانکینگها، سوکت ها، پریزها، انواع sfp ها شامل برد کوتاه و برد بلند، sfpهای zenpack،Xfp، Qsfp، sfp28، ماژولهای دیوایسهای شبکه و … در بخش پسیو و تامین کننده سرور ها و استوریج های HP ، سرورهای DELL، روتر، سوییچ، فایروال، ipPhone، مراکز تلفن و سانترالهای پاناسونیک و کلیه تجهیزات شبکه با برند سیسکو ، دل، هایپرلاین، نگزنس، میکروتیک، و … در بخش اکتیو می باشد.

برخی از خدمات ما در زمینه تامین و فروش محصولات شبکه به شرح ذیل می باشد:

  • تامین کننده و ارائه دهنده انواع تجهیزات پسیو شبکه‌های کامپیوتری
  • تامین کننده و ارائه دهنده  انواع تجهیزات اکتیو شبکه‌های کامپیوتری
  • واردات محصولات با توجه به نیاز مشتری
  • گارانتی محصولات ارائه شده
  • ارائه خدمات مختلف با توجه به نوع دستگاه خریداری شده به مشتری

نصب و راه اندازی، فروش تجهیزات سیسکو :

شرکت سیسکو یکی از سازندگان بزرگ تجهیزات اکتیو شبکه در دنیا می‌باشد. از تولیدات این شرکت می‌توان انواع سوئیچ، روتر، UCS، فایروال، Device‌های وایرلس و IP Phone را نام برد. همچنین این شرکت پیشرو در ارائه پروتکل‌های شبکه است. شرکت سیسکو با تولید طیف وسیعی از تجهیزات شبکه، برای هر سازمانی محصولات خاصی را ارائه می‌کند. از محصولات خانگی (Linksys) و شرکت‌های کوچک (Small Business) و متوسط تا سازمان‌های بزرگ و حتی سرویس دهنده های خدمات اینترنتی ISP، همگی به تناسب سازمان خود می‌توانند از این تجهیزات استفاده کنند. تجهیزات سیسکو معمولا در دو نوع ثابت و ماژولار هستند. در نوع ماژولار می‌توان با افزودن کارت‌های جانبی، Device را ارتقا داد. تجهیزات سیسکو، عملکرد بهتر، قابلیت اطمینان بیشتر و امنیت بالاتر را برای شبکه شما فراهم می‌آورد. با توجه به افزایش ورود محصولات غیر اصلی (Fake) به ایران، ما این اطمینان را در شما ایجاد می‌کنیم که محصول خریداریتان اصلی (Original) است. در کشور ما به اشتباه این محصولات تقلبی را با نام OEM می‌شناسند، که با مفهوم OEM کاملا متفاوت است. همانطور که می‌دانید بسیاری از تجهیزات مورد استفاده در ارگان‌های دولتی نیز تقلبی هستند. ما به واسطه همکاری با واردکنندگان این تجهیزات، علاوه بر تامین تجهیزات مورد نیاز مشتریان خود، شما را در زمینه مشاوره، نصب و پیکربندی این تجهیزات نیز یاری می‌دهیم. ما با توجه به نیاز مشتریان برای نصب و راه اندازی تجهیزات، از کارشناسان فنی و آموزش دیده بهره می‌بریم.

 

جهت سفارش و خرید تجهیزات شبکه از جمله سرور , سوئیچ , کابل , استوریج , روتر , فایروال و … با ما تماس حاصل فرمایید. میزبان صدای گرم شما خواهیم بود .